Aventics 1820455078 (FSG-30,0-NBR-G018-EX) Serie FSG
€10.34
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1820455078
Manufacturer Nr.
1820455078
Aventics 1820455078 (FSG-30,0-NBR-G018-EX) Serie FSG
Frequently Bought Together
-
This Item:
€10.34Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1820455072 (FSG-20,0-MQ-G018-EX) Serie FSG
€11.38Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1820415108 (BSA-7,0-MQ-G018-EX) Serie BSA
€14.85Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Haltekraft | 34 N |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Anschlussgewindetyp | Außengewinde |
| Außendurchmessr | 28.8 mm |
| SAP-Kurztext | FSG-30,0-NBR-G018-EX |
| Manufacturer Nr. | 1820455078 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.009800 |
| HS-Code | 84149000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










