Aventics 1820455082 (FSG-35,0-NBR-G018-EX) Serie FSG
AVENTICS
Originalprodukt
Net price (excl. VAT)
€10.34
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Lieferbar
Schneller Versand
Artikel
AVE-1820455082
Hersteller-Nr.
1820455082
Persönliche Fachberatung
Neuware
Fachhändler seit 2009
Originalprodukt
Weltweiter Versand
Artikeldaten
Hersteller-Nr.1820455082
Zolltarifnummer84149000
ZustandNew
Article
AVE-1820455082
Aventics 1820455082 (FSG-35,0-NBR-G018-EX) Serie FSG
Frequently Bought Together
-
This Item:
€10.34Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1820415046 (BSG-43,0-MQ-G014-IN) Serie BSG
€25.56Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 7321501000 (FSR-150,0-MQ-G012-IN) Serie FSR
€180.46Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Haltekraft | 44 N |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Anschlussgewindetyp | Außengewinde |
| Außendurchmessr | 35 mm |
| SAP-Kurztext | FSG-35,0-NBR-G018-EX |
| Manufacturer Nr. | 1820455082 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.012000 |
| HS-Code | 84149000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought








