Aventics 1820455098 (FSG-80,0-NBR-G014-EX) Serie FSG
€30.35
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1820455098
Manufacturer Nr.
1820455098
Aventics 1820455098 (FSG-80,0-NBR-G014-EX) Serie FSG
Frequently Bought Together
-
This Item:
€30.35Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1820415146 (FSO-6X18-MQ-M005-IN) Serie FSO
€32.90Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1820415085 (BSA-20,0-NBR-G018-IN) Serie BSA
€14.55Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/4 |
| Haltekraft | 260 N |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Anschlussgewindetyp | Außengewinde |
| Außendurchmessr | 80 mm |
| SAP-Kurztext | FSG-80,0-NBR-G014-EX |
| Manufacturer Nr. | 1820455098 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.070000 |
| HS-Code | 84149000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










