Aventics 1823373097 (QR2-F-RPN-G014-DA10) Serie QR2-F Wärmebeständig
AVENTICS
Original product
Net price (excl. VAT)
€5.31
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
AVE-1823373097
Manufacturer no.
1823373097
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.1823373097
Customs tariff number74122000
ConditionNew
Article
AVE-1823373097
Aventics 1823373097 (QR2-F-RPN-G014-DA10) Serie QR2-F Wärmebeständig
Frequently Bought Together
-
This Item:
€5.31Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823391878 (QR2-F-RVT-G038-DA10) Serie QR2-F Wärmebeständig
€10.34Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823381051 (QR2-F-RTK-DA06-DA06) Serie QR2-F Wärmebeständig
€7.76Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/4 |
| Umgebungstemperatur max. | 150 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR2-F-RPN-G014-DA10 |
| Manufacturer Nr. | 1823373097 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.023000 |
| HS-Code | 74122000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought








