Aventics 1823391263 (NU1-S-RPN-G038-DI06) Serie NU1
AVENTICS
Originalprodukt
Net price (excl. VAT)
€1.71
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Lieferbar
Schneller Versand
Artikel
AVE-1823391263
Hersteller-Nr.
1823391263
Persönliche Fachberatung
Neuware
Fachhändler seit 2009
Originalprodukt
Weltweiter Versand
Artikeldaten
Hersteller-Nr.1823391263
Zolltarifnummer39174000
ZustandNew
Article
AVE-1823391263
Aventics 1823391263 (NU1-S-RPN-G038-DI06) Serie NU1
Frequently Bought Together
-
This Item:
€1.71Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823391009 (NU2-S-RPN-G018-DI06) Serie NU2
€2.03Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823391038 (NU1-S-RPN-G018-DI06) Serie NU1
€1.45Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| Druckluftanschluss | G 3/8 |
| SAP-Kurztext | NU1-S-RPN-G038-DI06 |
| Manufacturer Nr. | 1823391263 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.006000 |
| HS-Code | 39174000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










