Aventics 2122212380 (QR1-S-RTT-G038-DA12) Serie QR1-S Standard
AVENTICS
Originalprodukt
Net price (excl. VAT)
€15.81
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Lieferbar
Schneller Versand
Artikel
AVE-2122212380
Hersteller-Nr.
2122212380
Neuware
Fachhändler seit 2009
Originalprodukt
Weltweiter Versand
Artikeldaten
Hersteller-Nr.2122212380
Zolltarifnummer73072290
ZustandNew
Aventics 2122212380 (QR1-S-RTT-G038-DA12) Serie QR1-S Standard is available to buy in increments of 10
Article
AVE-2122212380
Aventics 2122212380 (QR1-S-RTT-G038-DA12) Serie QR1-S Standard
Frequently Bought Together
-
This Item:
€15.81Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412005026 (QR1-S-RTR-DA06-DA04) Serie QR1-S Standard
€6.00Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412005333 (QR1-S-RY2-DA06) Serie QR1-S Standard
€6.85Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 3/8 |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | 0 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR1-S-RTT-G038-DA12 |
| Manufacturer Nr. | 2122212380 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.055000 |
| HS-Code | 73072290 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










