Aventics 2544012380 (QR2-C-RPN-R038-DA12) Serie QR2-C Edelstahl
AVENTICS
Original product
Net price (excl. VAT)
€80.15
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
AVE-2544012380
Manufacturer no.
2544012380
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.2544012380
Customs tariff number73181900
ConditionNew
Article
AVE-2544012380
Aventics 2544012380 (QR2-C-RPN-R038-DA12) Serie QR2-C Edelstahl
Frequently Bought Together
-
This Item:
€80.15Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412004902 (QR2-C-RVT-G038-DA10) Serie QR2-C Edelstahl
€115.46Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 2544404000 (QR2-C-RSM-DA04-DA04) Serie QR2-C Edelstahl
€38.96Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | R 3/8 |
| Umgebungstemperatur max. | 150 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR2-C-RPN-R038-DA12 |
| Manufacturer Nr. | 2544012380 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.027000 |
| HS-Code | 73181900 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










