Aventics R412004890 (QR2-C-RPN-G018-DA04) Serie QR2-C Edelstahl
€15.04
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412004890
Manufacturer Nr.
R412004890
Aventics R412004890 (QR2-C-RPN-G018-DA04) Serie QR2-C Edelstahl
Frequently Bought Together
-
This Item:
€15.04Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 2544012120 (QR2-C-RPN-R012-DA12) Serie QR2-C Edelstahl
€67.55Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412004974 (QR2-C-RV1-G018-DA06) Serie QR2-C Edelstahl
€38.82Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Umgebungstemperatur max. | 150 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR2-C-RPN-G018-DA04 |
| Manufacturer Nr. | R412004890 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.009300 |
| HS-Code | 73072980 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










