Aventics 2544210000 (QR2-C-RVK-DA10-DA10) Serie QR2-C Edelstahl
AVENTICS
Original product
Net price (excl. VAT)
€77.86
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
AVE-2544210000
Manufacturer no.
2544210000
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.2544210000
Customs tariff number73181900
ConditionNew
Article
AVE-2544210000
Aventics 2544210000 (QR2-C-RVK-DA10-DA10) Serie QR2-C Edelstahl
Frequently Bought Together
-
This Item:
€77.86Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412004973 (QR2-C-RV1-G018-DA04) Serie QR2-C Edelstahl
€46.05Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412004976 (QR2-C-RV1-G014-DA06) Serie QR2-C Edelstahl
€47.93Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | Ø 10 |
| Umgebungstemperatur max. | 150 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR2-C-RVK-DA10-DA10 |
| Manufacturer Nr. | 2544210000 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.043000 |
| HS-Code | 73181900 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










