Aventics 5811223200 (V581-5/2DS-024AC-I1-2P22-HBX-P) 5/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 1
AVENTICS
Originalprodukt
Net price (excl. VAT)
€228.11
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Lieferbar
Schneller Versand
Artikel
AVE-5811223200
Hersteller-Nr.
5811223200
Neuware
Fachhändler seit 2009
Originalprodukt
Weltweiter Versand
Artikeldaten
Hersteller-Nr.5811223200
Zolltarifnummer84812090
ZustandNew
Article
AVE-5811223200
Aventics 5811223200 (V581-5/2DS-024AC-I1-2P22-HBX-P) 5/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 1
Frequently Bought Together
-
This Item:
€228.11Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5811671650 (V581-5/2AR-024DC-I1-ACNO-LBX-A) 5/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 1
€160.80Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5811291540 (V581-5/2DS-24/42-I1-2CNO-HUX-A) 5/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 1
€210.15Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Elektrische Schnittstelle | Form B Industrie |
| Handhilfsbetätigung | rastend |
| Anschluss Ausgang | Grundplatte ISO 5599-1 |
| Nenndurchfluss Qn | 1400 l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 50 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -15 °C |
| Anschluss Entlueftung | Grundplatte ISO 5599-1 |
| Anschluss Eingang | Grundplatte ISO 5599-1 |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| Betriebsspannung V AC 50 Hz | 24 V |
| SAP-Kurztext | V581-5/2DS-024AC-I1-2P22-HBX-PA-X-S-T1 |
| Manufacturer Nr. | 5811223200 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.440000 |
| HS-Code | 84812090 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










