Aventics 5814780000 (V581-5/3PC-I4-2CNA-AA-X-C-T0) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 4
AVENTICS
Original product
Net price (excl. VAT)
€342.80
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
AVE-5814780000
Manufacturer no.
5814780000
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.5814780000
Customs tariff number84812090
ConditionNew
Article
AVE-5814780000
Aventics 5814780000 (V581-5/3PC-I4-2CNA-AA-X-C-T0) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 4
Frequently Bought Together
-
This Item:
€342.80Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5814112600 (V581-5/2SR-048DC-I4-1P22-HBX-A) 5/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 4
€418.84Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5814681000 (V581-5/2DS-I4-2CNA-AA-D-C-T1) 5/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 4
€370.06Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Anschluss Ausgang | Grundplatte ISO 5599-1 |
| Nenndurchfluss Qn | 5000 l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | V581-5/3PC-I4-2CNA-AA-X-C-T0 |
| Manufacturer Nr. | 5814780000 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 1.300000 |
| HS-Code | 84812090 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










