Aventics R402000930 (GPC-DA-100-0075-BV-SB) Führungszylinder, Serie GPC-BV
€1,176.47
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R402000930
Manufacturer Nr.
R402000930
Aventics R402000930 (GPC-DA-100-0075-BV-SB) Führungszylinder, Serie GPC-BV
Frequently Bought Together
-
This Item:
€1,176.47Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0822061107 (GPC-DA-016-0025-BV-BB) Führungszylinder, Serie GPC-BV
€407.36Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R402000297 (GPC-DA-010-0025-BV-SB) Führungszylinder, Serie GPC-BV
€259.20Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | elastisch |
| Druckluftanschluss | G 3/8 |
| Hub | 75 mm |
| Kolbendurchmesser | 100 mm |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 8 bar |
| Betriebsdruck min. | 1 bar |
| SAP-Kurztext | GPC-DA-100-0075-BV-SB |
| Manufacturer Nr. | R402000930 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 11.000000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










