Aventics R412019025 (MSC-DA-025-0030-HG-EE-EE-02-M-) Minischlitten, Serie MSC-HG-EE
€963.25
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412019025
Manufacturer Nr.
R412019025
Aventics R412019025 (MSC-DA-025-0030-HG-EE-EE-02-M-) Minischlitten, Serie MSC-HG-EE
Frequently Bought Together
-
This Item:
€963.25Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 7350600000 (EBP-PT-10-NN-N-N-NN-G014-G012-) Serie EBP
€136.92Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480643784 (MSC-DA-025-0040-MG-EM-EM-02-M-) Minischlitten, Serie MSC-MG-EM
€919.46Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | elastisch |
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Hub | 30 mm |
| Kolbendurchmesser | 25 mm |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | 0 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 1 bar |
| SAP-Kurztext | MSC-DA-025-0030-HG-EE-EE-02-M-S-0-0-ACC |
| Manufacturer Nr. | R412019025 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 2.500000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought





