Aventics R480640121 (MSC-DA-008-0020-MG-EE-EE-02-M-) Minischlitten, Serie MSC-MG-EE
€564.41
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R480640121
Manufacturer Nr.
R480640121
Aventics R480640121 (MSC-DA-008-0020-MG-EE-EE-02-M-) Minischlitten, Serie MSC-MG-EE
Frequently Bought Together
-
This Item:
€564.41Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412019007 (MSC-DA-020-0200-HG-HM-HM-02-M-) Minischlitten, Serie MSC-HG-HM
€2,499.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480643812 (MSC-DA-020-0030-HG-EM-EM-02-M-) Minischlitten, Serie MSC-HG-EM
€1,050.24Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | elastisch |
| Druckluftanschluss | M5 |
| Hub | 20 mm |
| Kolbendurchmesser | 8 mm |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | 0 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 1.5 bar |
| SAP-Kurztext | MSC-DA-008-0020-MG-EE-EE-02-M-S-0-0-ACC |
| Manufacturer Nr. | R480640121 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.460000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought




