1A Tapes 5561.17.100-REKB. WT-5561 Gewebeband gelb/schwarz rechtsweisend 100mm x 50m
€41.85
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71573
Manufacturer Nr.
5561.17.100-REKB
WT-5561 Gewebeband gelb/schwarz rechtsweisend 100mm x 50m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€41.85Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5561.17.075-LIKB. WT-5561 Gewebeband gelb/schwarz linksweisend 75mm x 50m
€32.38Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1ATapes 5229.01.075-15. WT-5229 PET floor marking tape red 75mmx15m
€43.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5561 Gewebeband gelb/schwarz
• rechtsweisend
• 100mm x 50m
• rechtsweisend
• 100mm x 50m
| Länge | 100 mm |
| Breite | 50 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5561 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5561.17.100-REKB |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | Black |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5126.01.050-10. WT-5126 Bodenmarkierungspunkt rot 50mm x 10m€16.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5126.26.050-10. WT-5126 Bodenmarkierungspunkt lila 50mm x 10m€16.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5126.04.050-10. WT-5126 Bodenmarkierungspunkt gelb 50mm x 10m€18.39Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5126.02.050-10. WT-5126 Bodenmarkierungspunkt grün 50mm x 10m€16.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










