Aventics 5802850000 (CONNECTING PIECE AU 115) Endplatte links, Endplatte rechts
€42.77
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-5802850000
Manufacturer Nr.
5802850000
Aventics 5802850000 (CONNECTING PIECE AU 115) Endplatte links, Endplatte rechts
Frequently Bought Together
-
This Item:
€42.77Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5811172530 (V581-5/2SR-024DC-I1-1CNO-HNX-A) 5/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 1
€109.45Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5812590450 (V581-5/3EC-230AC-I2-2CNO-LBX-A) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 2
€234.60Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Anschluss Entlueftung | G 3/8 |
| Anschluss Eingang | G 3/8 |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -1 bar |
| SAP-Kurztext | CONNECTING PIECE AU 115 |
| Manufacturer Nr. | 5802850000 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics 8145003400 (Silencer G034) Schalldämpfer, Serie SI1€13.05Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 3682202000 (FOOT ANCHORAGE 368-22/25) Fußbefestigung, Serie MS1€14.77Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -











