Aventics 0820405001 (DIR.-Control Valvee 3/2-SERIE M) 3/2-Wege-Handschiebeventil, Serie ML
€39.37
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0820405001
Manufacturer Nr.
0820405001
Aventics 0820405001 (DIR.-Control Valvee 3/2-SERIE M) 3/2-Wege-Handschiebeventil, Serie ML
Frequently Bought Together
-
This Item:
€39.37Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R422003188 (Exhaust Module Stand Alone D4) Entlüftungsmodul, für Anschlusskanäle 2, 4
€130.14Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412004981 (Throttle SCREW ABLUFT) Drosselrückschlagventil, Edelstahl, Serie CC02
€82.52Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/4 |
| Nenndurchfluss Qn | 1300 l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | 0 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | DIR.-CONTROL VALVE 3/2-SERIE ML-G1/4 |
| Manufacturer Nr. | 0820405001 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.165000 |
| HS-Code | 84812090 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics R480060043 (ICL/63/0250-8-M00B11S1W0/00DW/) ISO 15552, Serie CCL-IS€253.96Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R412014214 (PRA-DA-063-0250-0-2-2-1-3-1-BA) Profilzylinder ISO 15552, Serie PRA€218.56Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R480041453 (PRA-DA-063-0025-0-2-2-3-1-1-BA) Profilzylinder ISO 15552, Serie PRA€218.47Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










