Aventics 0821300914 (NL4-DIN-G012-NC4) Verteiler, Serie NL4-DIN
€74.79
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0821300914
Manufacturer Nr.
0821300914
Aventics 0821300914 (NL4-DIN-G012-NC4) Verteiler, Serie NL4-DIN
Frequently Bought Together
-
This Item:
€74.79Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821303500 (NL4-FLS-G012-PNB-HO-05,00) Filter, Serie NL4-FLS
€79.32Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821303302 (NL4-FLP-G014-SSN-AO-00,30) Vor- Filter, Serie NL4-FLP
€271.33Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/2 |
| Nenndurchfluss Qn | 2400 l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0.1 bar |
| SAP-Kurztext | NL4-DIN-G012-NC4 |
| Manufacturer Nr. | 0821300914 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.800000 |
| HS-Code | 84812090 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics 0820024993 (DISTRIBUTEUR ELECT ED 5/2 ISO1) 5/2-Wegeventil, Serie IS12, Größe 1€107.34Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
-
Aventics 1027200000 (DIAPHRAGM-TYPE CYL 85Q, 80H SA) Kolbenstangenzylinder, Serie 102€258.16Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 5811180000 (V581-5/2SR-I1-1CNA-AA-X-C-T0) 5/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 1€111.53Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










