Aventics 0821401014 (CG1-U-SB-032-0250) Führungseinheit, Serie GU1
€386.99
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0821401014
Manufacturer Nr.
0821401014
Aventics 0821401014 (CG1-U-SB-032-0250) Führungseinheit, Serie GU1
Frequently Bought Together
-
This Item:
€386.99Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821401320 (CG1-H-BB-032-0050) Führungseinheit, Serie GH2
€508.54Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821401302 (CG1-H-BB-020-0250) Führungseinheit, Serie GH2
€520.04Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Hub | 250 mm |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| SAP-Kurztext | CG1-U-SB-032-0250 |
| Manufacturer Nr. | 0821401014 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 1.200000 |
| HS-Code | 84129080 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics R480060018 (ICL/40/0025-8-M00B11S1W0/00DW/) ISO 15552, Serie CCL-IS€162.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
-
Aventics R412020786 (RPC-DA-040-0100-13-3-2-BAS) Rundzylinder, Serie RPC€213.20Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost









