Aventics 0821401204 (CG1-H-SB-020-0250) Führungseinheit, Serie GH1
€359.12
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0821401204
Manufacturer Nr.
0821401204
Aventics 0821401204 (CG1-H-SB-020-0250) Führungseinheit, Serie GH1
Frequently Bought Together
-
This Item:
€359.12Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821401324 (CG1-H-BB-032-0500) Führungseinheit, Serie GH2
€592.81Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821401260 (CG1-H-SB-080-0100) Führungseinheit, Serie GH1
€998.34Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Hub | 250 mm |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| SAP-Kurztext | CG1-H-SB-020-0250 |
| Manufacturer Nr. | 0821401204 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 1.000000 |
| HS-Code | 84129080 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics R480637888 (SSI-DA-063-0030-9-02-2-000-000) Kurzhubzylinder, Serie SSI€110.72Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R422001437 (CCI-SA-050-0025-00212241100002) Kompaktzylinder ISO 21287, Serie CCI€110.76Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R422001487 (CCI-SA-050-0025-00212241100000) Kompaktzylinder ISO 21287, Serie CCI€110.76Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R422001177 (CCI-DA-050-0025-00412241100000) Kompaktzylinder ISO 21287, Serie CCI€110.76Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










