Aventics 1823351035 (CP1-S-NW7,8-G012-EX) Kupplungsstecker, Serie CP1
€5.97
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1823351035
Manufacturer Nr.
1823351035
Aventics 1823351035 (CP1-S-NW7,8-G012-EX) Kupplungsstecker, Serie CP1
Frequently Bought Together
-
This Item:
€5.97Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823386034 (CP1-S-NW5-D060) Kupplungsstecker, Serie CP1
€2.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412007569 (CONNECTOR PLUG ) Multikupplung, Serie CP1
€113.37Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/2 |
| Nenndurchfluss Qn | l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 90 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | CP1-S-NW7,8-G012-EX |
| Manufacturer Nr. | 1823351035 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.044000 |
| HS-Code | 74122000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics R412005203 (QR1-S-RTT-G038-DA06) Serie QR1-S Standard€6.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 2122108380 (QR1-S-RVL-G038-DA08) Serie QR1-S Standard€6.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
-
Aventics 2122204140 (QR1-S-RTT-G014-DA04) Serie QR1-S Standard€6.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










