Aventics R412007569 (CONNECTOR PLUG ) Multikupplung, Serie CP1
€136.68
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412007569
Manufacturer Nr.
R412007569
Aventics R412007569 (CONNECTOR PLUG ) Multikupplung, Serie CP1
Frequently Bought Together
-
This Item:
€136.68Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412010187 (CP1-S-NW2,7-M5-IN) Kupplungsstecker, Serie CP1
€5.96Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823351035 (CP1-S-NW7,8-G012-EX) Kupplungsstecker, Serie CP1
€7.20Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Nenndurchfluss Qn | l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | CONNECTOR PLUG . |
| Manufacturer Nr. | R412007569 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.070000 |
| HS-Code | 84819000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










