Aventics 5710509300 5/2-Wegeventil, Serie CD07
€92.62
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-5710509300
Manufacturer Nr.
5710509300
Aventics 5710509300 5/2-Wegeventil, Serie CD07
Frequently Bought Together
-
This Item:
€92.62Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5772035302 3/2-Wegeventil, Serie CD07
€136.32Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5772025280 3/2-Wegeventil, Serie CD07
€150.56Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Anschluss Ausgang | M14x1,5 |
| Nenndurchfluss Qn | 1200 l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -25 °C |
| Anschluss Entlueftung | M14x1,5 |
| Anschluss Eingang | M14x1,5 |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | CD07-5/2XX-SR-M014-M014-M010-S |
| Manufacturer Nr. | 5710509300 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.500000 |
| HS-Code | 84812090 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics R412009028 (AS5-FLP-G100-PBP-AO-00,30) Vor- Filter, Serie AS5-FLP€332.12Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R404009214 (ICM-DA-032-0400-M/A034) Minizylinder, Serie ICM€335.37Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost








