Aventics R480643828 (MSC-DA-025-0150-HG-EM-EM-02-M-) Minischlitten, Serie MSC-HG-EM
€2,000.76
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R480643828
Manufacturer Nr.
R480643828
Aventics R480643828 (MSC-DA-025-0150-HG-EM-EM-02-M-) Minischlitten, Serie MSC-HG-EM
Frequently Bought Together
-
This Item:
€2,000.76Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412019029 (MSC-DA-025-0100-HG-EE-EE-02-M-) Minischlitten, Serie MSC-HG-EE
€1,508.46Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R480643768 (MSC-DA-016-0020-MG-EM-EM-02-M-) Minischlitten, Serie MSC-MG-EM
€713.42Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | elastisch mit Metall-Endanschlag |
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Hub | 150 mm |
| Kolbendurchmesser | 25 mm |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | 0 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 3 bar |
| SAP-Kurztext | MSC-DA-025-0150-HG-EM-EM-02-M-S-0-0-ACC |
| Manufacturer Nr. | R480643828 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 5.000000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics R402000826 (TWC-DA-025-0010-BV-SE) Doppelkolbenzylinder, Serie TWC€355.14Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 5812172190 (V581-5/2SR-024DC-I2-1CNF-HUX-A) 5/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 2€275.35Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 1670620000 (167-DA-063-0200-DM00SCWS0S) Zugankerzylinder ISO 6431, Serie 167€345.20Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 5812170190 (V581-5/2SR-024DC-I2-1CNF-HUX-A) 5/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 2€275.35Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost



