Aventics 0822067000 (GPC-DA-063-0025-BV-SB) Führungszylinder, Serie GPC-BV
€613.65
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0822067000
Manufacturer Nr.
0822067000
Aventics 0822067000 (GPC-DA-063-0025-BV-SB) Führungszylinder, Serie GPC-BV
Frequently Bought Together
-
This Item:
€613.65Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821406513 (PISTON ROD CYL MSN-DA-016-0010) Minischlitten, Serie MSN
€637.81Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0822066003 (GPC-DA-050-0100-BV-SB) Führungszylinder, Serie GPC-BV
€683.66Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | elastisch |
| Druckluftanschluss | G 1/4 |
| Hub | 25 mm |
| Kolbendurchmesser | 63 mm |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 8 bar |
| Betriebsdruck min. | 1 bar |
| SAP-Kurztext | GPC-DA-063-0025-BV-SB |
| Manufacturer Nr. | 0822067000 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 3.700000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics 1823376029 (CP1-S-NW7,8-G038-EX) Sicherheitskupplung, Serie CP1€47.23Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 1823376028 (CP1-S-NW7,8-G014-EX) Sicherheitskupplung, Serie CP1€47.23Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 1823376030 (CP1-S-NW7,8-G012-EX) Sicherheitskupplung, Serie CP1€47.23Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 1823376027 (CP1-S-NW7,8-D130) Sicherheitskupplung, Serie CP1€47.23Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










