Aventics 0822064002 (GPC-DA-032-0075-BV-SB) Führungszylinder, Serie GPC-BV
€530.11
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0822064002
Manufacturer Nr.
0822064002
Aventics 0822064002 (GPC-DA-032-0075-BV-SB) Führungszylinder, Serie GPC-BV
Frequently Bought Together
-
This Item:
€530.11Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0822061002 (GPC-DA-016-0030-BV-SB) Führungszylinder, Serie GPC-BV
€309.72Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821406517 (PISTON ROD CYL MSN-DA-016-0030) Minischlitten, Serie MSN
€723.45Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | elastisch |
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Hub | 75 mm |
| Kolbendurchmesser | 32 mm |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 8 bar |
| Betriebsdruck min. | 1.3 bar |
| SAP-Kurztext | GPC-DA-032-0075-BV-SB |
| Manufacturer Nr. | 0822064002 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 2.300000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics 2121906180 (QR1-S-RAI-G018-DA06) Serie QR1-S Standard€4.05Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R412005287 (QR1-S-MVT-M005-DA04) Serie QR1-S Mini€3.96Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R412005265 (QR1-S-MIN-M003-DA04) Serie QR1-S Mini€4.05Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -










