Aventics R402000332 (GPC-DA-010-0100-BV-BB) Führungszylinder, Serie GPC-BV
€455.61
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R402000332
Manufacturer Nr.
R402000332
Aventics R402000332 (GPC-DA-010-0100-BV-BB) Führungszylinder, Serie GPC-BV
Frequently Bought Together
-
This Item:
€455.61Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0822062100 (GPC-DA-020-0010-BV-BB) Führungszylinder, Serie GPC-BV
€421.14Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0822063139 (GPC-DA-025-0200-BV-BB) Führungszylinder, Serie GPC-BV
€759.06Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Dämpfung | elastisch |
| Druckluftanschluss | M5 |
| Hub | 100 mm |
| Kolbendurchmesser | 10 mm |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Wirkprinzip | doppeltwirkend |
| Betriebsdruck max. | 8 bar |
| Betriebsdruck min. | 2 bar |
| SAP-Kurztext | GPC-DA-010-0100-BV-BB |
| Manufacturer Nr. | R402000332 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.420000 |
| HS-Code | 84123100 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics R480193171 (ICL-DA-050-0200-MM-M00B111W000) ISO 15552, Serie CCL-IS€261.47Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
-
Aventics R412009007 (AS5-FLS-G034-SSS-AO-05,00) Filter, Serie AS5-FLS€267.71Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R412014284 (PRA-DA-063-0320-0-2-2-1-3-1-BA) Profilzylinder ISO 15552, Serie PRA€225.54Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










