Aventics R432000284 (QR1-S-RAT-D012-N018) Serie QR1-S Standard
€11.28
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R432000284
Manufacturer Nr.
R432000284
Aventics R432000284 (QR1-S-RAT-D012-N018) Serie QR1-S Standard
Frequently Bought Together
-
This Item:
€11.28Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R432000119 (QR1-S-RMT-D516-D014) Serie QR1-S Standard
€14.73Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R432000200 (QR1-S-RVI-D038-N038) Serie QR1-S Standard
€11.68Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | 1/8 NPT |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | 0 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR1-S-RAT-D012-N018 |
| Manufacturer Nr. | R432000284 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 73072290 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics R480162989 (PRA-DA-040-0400-0-1-2-1-1-1-BA) Profilzylinder ISO 15552, Serie PRA€136.72Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -











