Aventics R412007627 (QR2-F-RSM-DA10) Serie QR2-F Wärmebeständig
€9.34
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412007627
Manufacturer Nr.
R412007627
Aventics R412007627 (QR2-F-RSM-DA10) Serie QR2-F Wärmebeständig
Frequently Bought Together
-
This Item:
€9.34Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412007681 (QR2-F-RVT-M005-DA06) Serie QR2-F Wärmebeständig
€6.38Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1823391865 (QR2-F-RW1-G018-DA08) Serie QR2-F Wärmebeständig
€5.07Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | Ø 10 |
| Umgebungstemperatur max. | 150 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR2-F-RSM-DA10 |
| Manufacturer Nr. | R412007627 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.041000 |
| HS-Code | 84819000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics 0822061005 (GPC-DA-016-0075-BV-SB) Führungszylinder, Serie GPC-BV€340.49Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 5814300000 (Valve Body V581-5/2DP-I4-A-M) Ventilgehäuse, ohne Deckel€411.00Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0822061600 (GPC-DA-016-0010-TL-SB) Führungszylinder, Serie GPC-TL€340.49Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 5813290540 (V581-5/2DS-24/42-I3-2CNO-HUX-A) 5/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 3€288.06Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost









