Aventics R432000057 (QR1-S-RDR-D014-D532) Serie QR1-S Standard
€3.23
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R432000057
Manufacturer Nr.
R432000057
Aventics R432000057 (QR1-S-RDR-D014-D532) Serie QR1-S Standard
Frequently Bought Together
-
This Item:
€3.23Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R432000162 (QR1-S-RSR-D014-D532) Serie QR1-S Standard
€5.45Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R432000144 (QR1-S-RSI-D014-N018) Serie QR1-S Standard
€9.00Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | Ø5/32 |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | 0 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR1-S-RDR-D014-D532 |
| Manufacturer Nr. | R432000057 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 73072980 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics 5811563160 (V581-5/3EC-024DC-I1-2P15-LUD-P) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 1€244.17Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 5811763160 (V581-5/3PC-024DC-I1-2P15-LUD-P) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 1€244.17Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 5811463160 (V581-5/3CC-024DC-I1-2P15-LUD-P) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 1€244.17Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost











