Aventics R432002351 (QR1-S-RCA-D532) Serie QR1-S Standard
€2.92
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R432002351
Manufacturer Nr.
R432002351
Aventics R432002351 (QR1-S-RCA-D532) Serie QR1-S Standard
Frequently Bought Together
-
This Item:
€2.92Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R432000118 (QR1-S-RMT-D038-D516) Serie QR1-S Standard
€17.31Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R432000199 (QR1-S-RVI-D038-N014) Serie QR1-S Standard
€11.48Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | Ø5/32 |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | 0 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | QR1-S-RCA-D532 |
| Manufacturer Nr. | R432002351 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| HS-Code | 73072980 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics












