1A Tapes 5561.17.075-REKB. WT-5561 Gewebeband gelb/schwarz rechtsweisend 75mm x 50m
€32.38
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71571
Manufacturer Nr.
5561.17.075-REKB
WT-5561 Gewebeband gelb/schwarz rechtsweisend 75mm x 50m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€32.38Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5110.10.061. WT-5110 Lagerplatzkennz. blau T-Stück 50mm (L:150mm), VPE 25 Stück
€26.96Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5845.02.050-12. WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung grün 50mmx12,5m
€31.71Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5561 Gewebeband gelb/schwarz
• rechtsweisend
• 75mm x 50m
• rechtsweisend
• 75mm x 50m
| Länge | 75 mm |
| Breite | 50 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5561 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5561.17.075-REKB |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | Black |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5414.17.1200-LSM. WT-5414 Antirutschband gelb/schw. anpass 200mmx6m€108.43Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5160.04.050F. WT-5160 Bodenmarkierungsband gelb 50mm x 33m€7.01Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5124.01.050-10. WT-5124 Bodenmarkierungsstreifen rot 50mm x 10m€45.06Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5416.17.1050-LSM. WT-5416 Antirutschband nachleuchtend/schwarz 50mmx6m€61.04Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










