1A Tapes 5160.10.050 F. WT-5160 Bodenmarkierungsband dunkelblau 50mm x 33m
€7.01
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71537
Manufacturer Nr.
5160.10.050 F
WT-5160 Bodenmarkierungsband dunkelblau 50mm x 33m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€7.01Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5111.02.131. WT-5111 Piktogramm PVC Pfeil 145mmx90mm grün,VPE 10 Stück
€7.51Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5229.10.050-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband blau 50mm x 15m
€35.75Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5160 Bodenmarkierungsband dunkelblau
• 50mm x 33m
• 50mm x 33m
| Länge | 50 mm |
| Breite | 33 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5160 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5160.10.050 F |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | Blue |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










