Hans Kolb 10022904. ESD-Stanzzuschnitte, plano, ohne Druck Container-Deckel, schwarz
€1.39
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL36850
Manufacturer Nr.
10022904
ESD-Stanzzuschnitte, plano, ohne Druck Container-Deckel, schwarz
Frequently Bought Together
-
This Item:
€1.39Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
CSC Stegeinsatz, 77 Fächer
€20.62Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Multibox Stegeinsatz, 22 Schlitze
€19.13Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• Sorte 7.16 E
• Cortronic
• beidseitig schwarz
• beidseitig Cortec
• Innenmaß (L x B x H) 475 x 295 x 40 mm
• Cortronic
• beidseitig schwarz
• beidseitig Cortec
• Innenmaß (L x B x H) 475 x 295 x 40 mm
| Verkaufseinheit | 1 Stück |
| Inhaltseinheit | 1 Stück |
| Farbe | schwarz |
| Herstellerfarbangabe | schwarz |
| Innenlänge | 475 mm |
| Innenbreite | 295 mm |
| Innenhöhe | 40 mm |
| ESD gerecht | ja |
| Manufacturer Nr. | 10022904 |
|---|---|
| Manufacturer | Hans Kolb |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | HANS KOLB Dr.-Lauter-Strasse 2 DE-87700 Memmingen www.kolb-wellpappe.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Hans Kolb
-
Hans Kolb 12000082. Noppenschaum (70-NS-AS) für Versandschachtel 70-TVS, rosa€2.38Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost









