1A Tapes 5845.08.050-12. WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung weiß 50mmx12,5m
€31.71
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71582
Manufacturer Nr.
5845.08.050-12
WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung weiß 50mmx12,5m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€31.71Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5125.17.BF075-10-LI. WT-5125BF Warnband gelb/schwarz bedruckt linksw. 75mm x 10m
€28.34Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5110.10.069. WT-5110 Lagerplatzkennz. blau Ronde Ø 50mm, VPE 25 Stück
€6.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung weiß
• 50mm x 12,5m
• Rutschgruppe R11
*bitte beachten Sie, bei Verwendung im Außenbereich ist ein Primer erforderlich*
• 50mm x 12,5m
• Rutschgruppe R11
*bitte beachten Sie, bei Verwendung im Außenbereich ist ein Primer erforderlich*
| Länge | 12500 mm |
| Breite | 50 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5845 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5845.08.050-12 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | White |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1ATapes 5125.10.075-10. WT-5125 Floor marking tape dark blue 75mmx10m€25.68Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1ATapes 5125.04.050-10. WT-5125 Gro with marking tape yellow 50mmx10m€17.12Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1ATapes 5125.10.050-10. WT-5125 Floor marking tape dark blue 50mmx10m€17.12Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1ATapes 5125.04.075-10. WT-5125 Gro with marking tape yellow 75mmx10m€25.68Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










