1A Tapes 5845.02.075-12. WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung grün 75mmx12,5m
€47.50
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71577
Manufacturer Nr.
5845.02.075-12
WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung grün 75mmx12,5m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€47.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5160.04.075 F. WT-5160 Bodenmarkierungsband gelb 75mm x 33m
€9.64Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5229.04.050-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband gelb 50mm x 15m
€32.82Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung grün
• 75mm x 12,5m
• Rutschgruppe R11
*bitte beachten Sie, bei Verwendung im Außenbereich ist ein Primer erforderlich*
• 75mm x 12,5m
• Rutschgruppe R11
*bitte beachten Sie, bei Verwendung im Außenbereich ist ein Primer erforderlich*
| Länge | 12500 mm |
| Breite | 75 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5845 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5845.02.075-12 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5125.02.075-10. WT-5125 Bodenmarkierungsband grün 75mm x 10m€23.49Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5125.01.050-10. WT-5125 Bodenmarkierungsband rot 50mm x 10m€15.66Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5125.01.075-10. WT-5125 Bodenmarkierungsband rot 75mm x 10m€23.49Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5125.02.050-10. WT-5125 Bodenmarkierungsband grün 50mm x 10m€17.07Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










