1A Tapes 5125.10.075-10. WT-5125 Bodenmarkierungsband dunkelblau 75mm x 10m
€23.49
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71516
Manufacturer Nr.
5125.10.075-10
WT-5125 Bodenmarkierungsband dunkelblau 75mm x 10m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€23.49Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5229.17.075-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband gelb/schwarz 75mm x 15m
€54.40Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5111.01.121. WT-5111 Piktogramm PVC Fußabdruck 297mmx110mm Paar rot
€23.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5125 Bodenmarkierungsband dunkelblau
• 50mm x 10m
• überfahrbar
• 50mm x 10m
• überfahrbar
| Länge | 75 mm |
| Breite | 10 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5125 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5125.10.075-10 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | Blue |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










