1A Tapes 5845.01.050-12. WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung rot 50mmx12,5m
€31.71
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71574
Manufacturer Nr.
5845.01.050-12
WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung rot 50mmx12,5m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€31.71Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5160.04.050F. WT-5160 Bodenmarkierungsband gelb 50mm x 33m
€7.01Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1ATapes 5229.12.050-15. WT-5229 PET floor marking tape orange 50mmx15m
€29.04Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung rot
• 50mm x 12,5m
• Rutschgruppe R11
*bitte beachten Sie, bei Verwendung im Außenbereich ist ein Primer erforderlich*
• 50mm x 12,5m
• Rutschgruppe R11
*bitte beachten Sie, bei Verwendung im Außenbereich ist ein Primer erforderlich*
| Länge | 12500 mm |
| Breite | 50 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5845 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5845.01.050-12 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | Red |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5229.10.050-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband blau 50mm x 15m€35.75Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5229.04.050-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband gelb 50mm x 15m€32.82Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5229.10.075-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband blau 75mm x 15m€49.23Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5229.04.075-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband gelb 75mm x 15m€49.23Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










