1A Tapes 5411.17.1140-LSM. WT-5411 Antirutschband gelb/schwarz linksweisend 140mmx6m, Rutschgruppe R13
€47.26
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71560
Manufacturer Nr.
5411.17.1140-LSM
WT-5411 Antirutschband gelb/schwarz linksweisend 140mmx6m, Rutschgruppe R13
Frequently Bought Together
-
This Item:
€47.26Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5125.18.BF050-10-LI. WT-5125BF Warnband rot/weiß bedruckt linksw. 50mm x 10m
€18.89Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5229.04.050-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband gelb 50mm x 15m
€32.82Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5411 Antirutschband gelb/schwarz
• linksweisend
• 140mm x 6m
• Rutschgruppe R13
• linksweisend
• 140mm x 6m
• Rutschgruppe R13
| Länge | 140 mm |
| Breite | 6 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5411 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5411.17.1140-LSM |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | Black |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5111.01.131. WT-5111 Piktogramm PVC Pfeil 145mmx90mm rot,VPE 10 Stück€7.51Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5160.02.075F. WT-5160 Bodenmarkierungsband grün 75mm x 33m€9.64Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5111.02.131. WT-5111 Piktogramm PVC Pfeil 145mmx90mm grün,VPE 10 Stück€7.51Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5160.04.075 F. WT-5160 Bodenmarkierungsband gelb 75mm x 33m€9.64Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










