1A Tapes 5411.17.1105-LSM. WT-5411 Antirutschband gelb/schwarz linksweisend 105mmx6m, Rutschgruppe R13
€35.45
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71559
Manufacturer Nr.
5411.17.1105-LSM
WT-5411 Antirutschband gelb/schwarz linksweisend 105mmx6m, Rutschgruppe R13
Frequently Bought Together
-
This Item:
€35.45Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5411.17.1140-LSM. WT-5411 Antirutschband gelb/schwarz linksweisend 140mmx6m, Rutschgruppe R13
€47.26Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5845.07.075-12. WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung schwarz 75mmx12,5m
€47.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5411 Antirutschband gelb/schwarz
• linksweisend
• 105mm x 6m
• Rutschgruppe R13
• linksweisend
• 105mm x 6m
• Rutschgruppe R13
| Länge | 105 mm |
| Breite | 6 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5411 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5411.17.1105-LSM |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | Black |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5126.26.050-10. WT-5126 Bodenmarkierungspunkt lila 50mm x 10m€16.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5126.01.050-10. WT-5126 Bodenmarkierungspunkt rot 50mm x 10m€16.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5126.04.050-10. WT-5126 Bodenmarkierungspunkt gelb 50mm x 10m€18.39Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5126.02.050-10. WT-5126 Bodenmarkierungspunkt grün 50mm x 10m€16.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










