1A Tapes 5411.17.1075-LSM. WT-5411 Antirutschband gelb/schwarz linksweisend 75mmx6m, Rutschgruppe R13
€25.32
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71558
Manufacturer Nr.
5411.17.1075-LSM
WT-5411 Antirutschband gelb/schwarz linksweisend 75mmx6m, Rutschgruppe R13
Frequently Bought Together
-
This Item:
€25.32Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1ATapes 5127.00.003. WS-5127 Pictogram PVC arrow 145mmx90mm photoluminescent,PU 10 pieces
€19.78Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5845.10.050-12. WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung blau 50mmx12,5m
€31.71Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5411 Antirutschband gelb/schwarz
• linksweisend
• 75mm x 6m
• Rutschgruppe R13
• linksweisend
• 75mm x 6m
• Rutschgruppe R13
| Länge | 75 mm |
| Breite | 6 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5411 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5411.17.1075-LSM |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | Black |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5111.04.131. WT-5111 Piktogramm PVC Pfeil 145mmx90mm gelb,VPE 10 Stück€7.51Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5111.01.121. WT-5111 Piktogramm PVC Fußabdruck 297mmx110mm Paar rot€23.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost












