1A Tapes 5229.04.050-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband gelb 50mm x 15m
€32.82
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71548
Manufacturer Nr.
5229.04.050-15
WT-5229 PET Bodenmarkierungsband gelb 50mm x 15m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€32.82Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5110.10.071. WT-5110 Lagerplatzkennz. blau Längsstück 50mm (L: 100mm), VPE 25 Stück
€12.52Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5160.17.100-LF. WT-5160 Warnmarkierungsband gelb/schwarz 100mm x 33m
€15.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5229 PET Bodenmarkierungsband gelb
• 50mm x 15m
• Dicke: 0,2mm
• 50mm x 15m
• Dicke: 0,2mm
| Länge | 50 mm |
| Breite | 15 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5229 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5229.04.050-15 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5160.17.100-LF. WT-5160 Warnmarkierungsband gelb/schwarz 100mm x 33m€15.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5160.17.075-LF. WT-5160 Warnmarkierungsband gelb/schwarz 75mm x 33m€11.65Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5160.18.050-LF. WT-5160 Warnmarkierungsband rot/weiß 50mm x 33m€7.77Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5160.18.075-LF. WT-5160 Warnmarkierungsband rot/weiß 75mm x 33m€11.65Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










