1A Tapes 5160.18.050-LF. WT-5160 Warnmarkierungsband rot/weiß 50mm x 33m
€7.77
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71542
Manufacturer Nr.
5160.18.050-LF
WT-5160 Warnmarkierungsband rot/weiß 50mm x 33m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€7.77Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5110.01.071. WT-5110 Lagerplatzkennz. rot Längsstück 50mm (L: 100mm), VPE 25 Stück
€12.52Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5561.17.050-REKB. WT-5561 Gewebeband gelb/schwarz rechtsweisend 50mm x 50m
€23.53Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5160 Warnmarkierungsband rot/weiß
• 50mm x 33m
• Material ist RoHs-konform
• 50mm x 33m
• Material ist RoHs-konform
| Länge | 50 mm |
| Breite | 33 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5160 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5160.18.050-LF |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | White |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5561.17.100-REKB. WT-5561 Gewebeband gelb/schwarz rechtsweisend 100mm x 50m€41.85Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5412.04.0100 SM. WT-5412 Antirutschband gelb grob 100mmx18m€88.20Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5561.17.100-LIKB. WT-5561 Gewebeband gelb/schwarz linksweisend 100mm x 50m€41.85Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5414.17.1050-LSM. WT-5414 Antirutschband gelb/schw. anpass 50mmx6m€24.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










