1A Tapes 5160.17.050-LF. WT-5160 Warnmarkierungsband gelb/schwarz 50mm x 33m
€7.77
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71539
Manufacturer Nr.
5160.17.050-LF
WT-5160 Warnmarkierungsband gelb/schwarz 50mm x 33m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€7.77Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1ATapes 5845.02.050-12. WT-5845 indoor/outdoor floor marking green 50mmx12,5m
€28.92Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5125.17.BF075-10-LI. WT-5125BF Warnband gelb/schwarz bedruckt linksw. 75mm x 10m
€28.34Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5160 Warnmarkierungsband gelb/schwarz
• 50mm x 33m
• 50mm x 33m
| Länge | 50 mm |
| Breite | 33 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5160 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5160.17.050-LF |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | Black |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5110.02.060. WT-5110 Lagerplatzkennz. grün Winkel 50mm x 100mm, VPE 25 Stück€17.81Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost













