1A Tapes 5160.10.075 F. WT-5160 Bodenmarkierungsband dunkelblau 75mm x 33m
€9.64
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71538
Manufacturer Nr.
5160.10.075 F
WT-5160 Bodenmarkierungsband dunkelblau 75mm x 33m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€9.64Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
WELLER T0051403899. ESD connection set, 2 pcs., incl. ESD wrist strap and ESD spiral cable
€6.20Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5229.04.050-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband gelb 50mm x 15m
€32.82Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5160 Bodenmarkierungsband dunkelblau
• 75mm x 33m
• 75mm x 33m
| Länge | 75 mm |
| Breite | 33 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5160 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5160.10.075 F |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | Blue |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5160.04.075 F. WT-5160 Bodenmarkierungsband gelb 75mm x 33m€9.64Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5111.02.131. WT-5111 Piktogramm PVC Pfeil 145mmx90mm grün,VPE 10 Stück€7.51Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5111.01.131. WT-5111 Piktogramm PVC Pfeil 145mmx90mm rot,VPE 10 Stück€7.51Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5160.02.075F. WT-5160 Bodenmarkierungsband grün 75mm x 33m€9.64Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost









