1A Tapes 5125.21.050-10-LI. WT-5125 Bodenmarkierungsband blau/weiß linksweisend 50mm x 10m
€41.13
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71523
Manufacturer Nr.
5125.21.050-10-LI
WT-5125 Bodenmarkierungsband blau/weiß linksweisend 50mm x 10m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€41.13Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5229.17.050-15. WT-5229 PET Bodenmarkierungsband gelb/schwarz 50mm x 15m
€39.52Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5160.01.050F. WT-5160 Bodenmarkierungsband rot 50mm x 33m
€6.43Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5125 Bodenmarkierungsband blau/weiß
• linksweisend
• 50mm x 10m
• überfahrbar
• kratzfest
• linksweisend
• 50mm x 10m
• überfahrbar
• kratzfest
| Länge | 50 mm |
| Breite | 10 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5125 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5125.21.050-10-LI |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | Blue |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1ATapes 5845.08.050-12. WT-5845 indoor/outdoor floor marking white 50mmx12,5m€28.92Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1ATapes 5845.04.075-12. WT-5845 indoor/outdoor floor marking yellow 75mmx12,5m€43.32Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1ATapes 5845.07.050-12. WT-5845 indoor/outdoor floor marking black 50mmx12,5m€28.92Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1ATapes 5845.07.075-12. WT-5845 indoor/outdoor floor marking black 75mmx12,5m€43.32Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










