1A Tapes 5125.04.050-10. WT-5125 Bodenmarkierungsband gelb 50mm x 10m
€17.07
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71513
Manufacturer Nr.
5125.04.050-10
WT-5125 Bodenmarkierungsband gelb 50mm x 10m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€17.07Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5126.02.050-10. WT-5126 Bodenmarkierungspunkt grün 50mm x 10m
€16.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1ATapes 5125.25.050-10. WT-5125 Gro with marking tape pink 50mmx10m
€17.12Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5125 Bodenmarkierungsband gelb
• 50mm x 10m
• überfahrbar
• 50mm x 10m
• überfahrbar
| Länge | 50 mm |
| Breite | 10 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5125 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5125.04.050-10 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5125.12.050-10. WT-5125 Bodenmarkierungsband orange 50mm x 10m€17.07Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5125.04.075-10. WT-5125 Bodenmarkierungsband gelb 75mm x 10m€23.49Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5125.10.075-10. WT-5125 Bodenmarkierungsband dunkelblau 75mm x 10m€23.49Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5125.10.050-10. WT-5125 Bodenmarkierungsband dunkelblau 50mm x 10m€17.07Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










