1A Tapes 5125.02.075-10. WT-5125 Bodenmarkierungsband grün 75mm x 10m
€23.49
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71512
Manufacturer Nr.
5125.02.075-10
WT-5125 Bodenmarkierungsband grün 75mm x 10m
Frequently Bought Together
-
This Item:
€23.49Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5160.18.075-LF. WT-5160 Warnmarkierungsband rot/weiß 75mm x 33m
€11.65Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1ATapes 5125.04.075-10. WT-5125 Gro with marking tape yellow 75mmx10m
€25.68Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5125 Bodenmarkierungsband grün
• 50mm x 10m
• überfahrbar
• 50mm x 10m
• überfahrbar
| Länge | 75 mm |
| Breite | 10 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Rollen |
| Inhaltseinheit | 1 Rollen |
| Produktserie | 5125 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5125.02.075-10 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5160.10.075 F. WT-5160 Bodenmarkierungsband dunkelblau 75mm x 33m€9.64Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5160.17.075-LF. WT-5160 Warnmarkierungsband gelb/schwarz 75mm x 33m€11.65Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5160.17.050-LF. WT-5160 Warnmarkierungsband gelb/schwarz 50mm x 33m€7.77Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5160.10.050 F. WT-5160 Bodenmarkierungsband dunkelblau 50mm x 33m€7.01Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










