1A Tapes 5110.10.062. WT-5110 Lagerplatzkennz. blau X-Stück 50mm (L:150mm), VPE 25 Stück
€30.33
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71496
Manufacturer Nr.
5110.10.062
WT-5110 Lagerplatzkennz. blau X-Stück 50mm (L:150mm), VPE 25 Stück
Frequently Bought Together
-
This Item:
€30.33Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5411.17.1105-LSM. WT-5411 Antirutschband gelb/schwarz linksweisend 105mmx6m, Rutschgruppe R13
€35.45Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5845.04.050-12. WT-5845 indoor/outdoor Bodenmarkierung gelb 50mmx12,5m
€31.71Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5110 Lagerplatzkennzeichnung blau X-Stück
• Schenkelbreite 50mm
• Länge 150mm
• Schenkelbreite 50mm
• Länge 150mm
| Länge | 150 mm |
| Breite | 50 mm |
| Verkaufseinheit | 1 VPE |
| Inhaltseinheit | 25 Stück |
| Produktserie | 5110 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5110.10.062 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| Colour | Blue |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes
-
1A Tapes 5416.17.1025-LSM. WT-5416 Antirutschband nachleuchtend/schwarz 25mmx6m€28.02Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5561.17.050-REKB. WT-5561 Gewebeband gelb/schwarz rechtsweisend 50mm x 50m€23.53Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
1A Tapes 5126.08.050-10. WT-5126 Bodenmarkierungspunkt weiß 50mm x 10m€16.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost











