Warmbier 3110.367.1. ESD PERMASTAT Verpackungsbeutel, rosa, 500 x 600 x 0,06 mm
€0.51
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL48164
Manufacturer Nr.
3110.367.1
ESD PERMASTAT Verpackungsbeutel, rosa, 500 x 600 x 0,06 mm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€0.51Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Warmbier 3710.DR150.1026. ESD DRY-SHIELD JEDEC packaging bag, silver, 254x660 mm, 100 pieces
€122.80Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Safeguard 20-871-1218. ESD static shielding bag, 305x457 mm
€0.68Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• Ableitfähige Polyethylenfolie
• Verschweißbar
• Recyclebar
• Standardaufdruck: Typenbezeichnung,ESD-Kennzeichnung, Recycle-Symbol und LOT-Nr.
• Verschweißbar
• Recyclebar
• Standardaufdruck: Typenbezeichnung,ESD-Kennzeichnung, Recycle-Symbol und LOT-Nr.
| Breite | 500 mm |
| Höhe | 600 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Stück |
| Inhaltseinheit | 1 Stück |
| Farbe | rosa |
| Material | Polyethylen |
| typischer Ableitwiderstand | 10¹⁰ - 10¹¹ Ohm |
| Folienstärke | 0,06 mm |
| Zip Verschluss | nein |
| Eigenschaft Verpackung | ableitend |
| Wiederverschließbar | nein |
| ESD gerecht | ja |
| Manufacturer Nr. | 3110.367.1 |
|---|---|
| Manufacturer | Warmbier |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | Wolfgang WARMBIER Untere Gießwiesen 21 DE-78247 Hilzingen www.warmbier.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Warmbier
-
Warmbier 3710.DR.0626. ESD DRY-SHIELD shielding bag, silver, 152x660 mm, 100 pieces€54.58Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Warmbier 3710.DR.1026. ESD DRY-SHIELD shielding bags, silver, 254x660 mm, 100 pieces€83.68Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Warmbier 3710.DR.0426. ESD DRY-SHIELD shielding bag, silver, 102x660 mm, 100 pieces€42.21Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost











